Oslavte první letní den společně s Maokem

Oslavte první letní den společně s Maokem

12. 6. 2017

Milí přátelé,

srdečně Vás zveme na Maokův koncert, který se uskuteční 21. 6. 2017 od 19:00 v prostorách Starého Purkrabství na Vyšehradě. Přijďte s námi oslavit slunovrat a užít si první letní den jedinečným koncertem plným hudby vnitřních krajin duše.


Milí přátelé,

srdečně Vás zveme na Maokův koncert, který se uskuteční 21. 6. 2017 od 19:00 v prostorách Starého Purkrabství na Vyšehradě. Přijďte s námi  oslavit slunovrat a užít si první letní den jedinečným koncertem plným hudby vnitřních krajin duše.

Během koncertu bude také pokřtěn dlouho očekávaný digitální záznam živého koncertu Maoka s LaiSonore z pražského kostela sv. Salvátora, na kterém někteří z Vás určitě byli a stali se tak součástí nezaměnitelné atmosféry. A opravdu jsme si na něm dali záležet, takže se máte na co těšit :-) . Pokud se nedostanete na koncert, nezoufejte, bude možné si jej koupit i pře náš e-shop, o čemž Vás samozřejmě budeme informovat.

Vstupenku na koncert si můžete zakoupit v předprodeji zde za cenu 250 Kč, na místě v den konání koncertu bude stát 300 Kč.

Mějte krásné dny a těšíme se na setkání s Vámi při společných hudebních výletech.

Vaše ZaC


zpět

registrace k bonusovým materiálům

poslechněte si

Zdeněk Bína Bird
All You
Maok - Eniesa
Biely strom
Zdeněk Bína Bird
Downtown

videa

Příběh vzniku alba Bird

koncerty

18. 12. 2017
Maok v Olomouci
Galerie Šantovka, Polská 1, Olomouc

social

partneři

nahoru