novinky

Zdeněk Bína pokřtí své album Bird

Zdeněk Bína pokřtí své album Bird

08.09.2015

Druhým zářijovým koncertem pod křídly Zebry adn Cloud bude křest alba "Bird" Zdeňka Bíny, který proběhne 24. 9. 2015 v krásných prostorech Café Royal. Kmotrem mu bude Pavel Anděl.
Zdeněk Bína zde představí své nové trio, v nemž ho doprovázejí vynikající muzikanti Jan Urbanec na baskytaru a Adam Koller na cajon, díky kterým dostává toto sólové album koncertní podobu.
Z celého večera bude pořízen video záznam, který návštěvníkům zároveň poslouží jako vzpomínka na tento výjimečný koncert. Sami tak svojí přítomností můžete pomoci k vytvoření jedinečné atmosféry.
Budeme rádi, když u toho budete s námi! Tešíme se na Vás a srdečně Vás zveme!

více
Na září pro Vás připravujeme několik překvapení v podobě výjimečných koncertů

Na září pro Vás připravujeme několik překvapení v podobě výjimečných koncertů

18.08.2015

Prvním z nich je společné vystoupení dvou výtečných hudebníků - Maoka a Patrika Kee. Čeká Vás hudební vystoupení plné jemnocitu a putování po vnitřních krajinách, které může přijít vhod po divokých letních festivalech. Koncert se bude konat v Praze na Vyšehradě. Maok a Patrik vystoupí nejdříve sólo a poté společně. Jde o druhé setkání těchto hudebníků na pódiu, a protože šlo o opravdu silný zážitek, dovolujeme si Vás na tento koncert co nejsrdečněji pozvat!

více
Jak vznikla píseň Downtown?

Jak vznikla píseň Downtown?

09.06.2015

Úvodní skladba alba Bird s názvem Downtown vznikla ze vzpomínek a pocitů, které Zdeněk zažíval při toulkách Prahou. Tím, že měl u sebe většinou foťák, snažil se zaznamenávat život a situace vlastním pohledem. Rádi Vám představujeme video, které vzniklo ze spojení těchto dvou Zdeňkových světů.

https://www.youtube.com/watch?v=j88QZNpZwnQ

více
Vydavatelství Zebra and Cloud podpoří multiinstrumentalistu Maoka

Vydavatelství Zebra and Cloud podpoří multiinstrumentalistu Maoka

04.12.2014

Hudební vydavatelství Zebra and Cloud se po čerstvě podpořené a vydané desce hudebníka Zdeňka Bíny pustilo do dalšího zajímavého projektu. Slovenskému hudebníkovi, improvizátorovi a multiinstrumentalistovi Maokovi se rozhodlo oficiálně vydat 7 CD a pomoct mu tak získat prostředky na jeho nové album.

více

registrace k bonusovým materiálům

poslechněte si

Zdeněk Bína Bird
All You
Maok - Eniesa
Biely strom
Zdeněk Bína Bird
Downtown

videa

Příběh vzniku alba Bird

koncerty

3. 10. 2017
Maok v Karlových Varech
Mariánskolázeňská 3
19. 10. 2017
Maok v Plzni
Mikulášské náměstí 11, Plzeň
31. 10. 2017
Maok v Hradci Králové
Náměstí 5.května 835, Hradec Králové

social

partneři

nahoru