Maok Live v Praze
20. 12. 2016, 20 h
Chrám Sacre Coeur
Holečkova 31, Praha 5

koupit
vstupenku

O koncertu

Připravili jsme pro Vás jedinečný předvánoční koncert plný hudby vnitřních krajin. Při vánočním shonu se obzvláště může hodit chvíle pro odpočinek v nádherné atmosféře, kterou v prostoru chrámu Sacre Coeur navodí Maok svými nástroji i hlasem.
Zazní i písničky z Maokova posledního alba Inerei a navíc několik nových letošní můzou inspirovaných songů.
Prodej vstupenek na akci byl ukončen.

Vstupenky zasíláme v elektronické formě (jako pdf do emailu), nemusíte tak na ně čekat a ani je tisknout. Stačí vstupenku ukázat na chytrém telefonu při vstupu na koncert.

plakát Maok Live 20. 12. 2016

Maok

Maok

Slovenský zpěvák a multiinstrumentalista, který je pro svůj talent vystihnout v tónech atmosféru situace často vyhledávaným autorem scénické a filmové hudby (přírodovědné dokumenty, z nichž např. Vysoké Tatry – Divočina zamrznutá v čase, soundtrack k filmu Bathory, aj.). Ačkoliv je často zván jako hudební doprovod na meditační či jógové akce apod., jeho hudba je daleko obsáhlejší a vyjadřuje nekonečně mnoho podob vnitřních pocitů a nálad.

www.maok.net

Kaple Sacre Coeur

Už od roku 1884 slouží lidem
Nádherný prostor, který byl původně kostelem prošel na konci minulého století rozsáhlou rekonstrukcí, která mu navrátila původní tvář a lesk. Dnes se zde konají svatby, rauty, módní přehlídky i hudební akce.

Hlavní sál Sacre Coeur

Vstupenky

Vstupenky jsou již vyprodány.

Informace ke koncertu

info@zebraandcloud.com
+420 732 623 116

nahoru