Maok na Vyšehradě
21. 6. 2017, 19 h
Vyšehrad - Staré Purkrabství
V Pevnosti 161, Praha

Maok v Purkrabství
21. 6. 2017, 19 hkoupit
vstupenku

O koncertu

Maok na svém podzimním turné!
Nasajte atmosféru hudby vnitřních krajin v pohodou naplněném prostředí.
Zazní i písničky z Maokova posledního alba Inerei a navíc několik nových letošní můzou inspirovaných songů. Přijďte zažít krásu hudby.
Vstupenky za cenu 250 Kč jsou v předprodeji až do termínu koncertu. Na místě se pak budou v prodeji za 350 Kč.Připravili jsme pro Vás jedinečný koncert plný hudby vnitřních krajin. Zažijte s Maokem nezapomenutelnou atmosféru v prostorách Starého Purkrabství na Vyšehradě.

Vstupenky zasíláme v elektronické formě (jako pdf do emailu), nemusíte tak na ně čekat a ani je tisknout. Stačí vstupenku ukázat na chytrém telefonu při vstupu na koncert.

Maok

Maok

Slovenský zpěvák a multiinstrumentalista, který je pro svůj talent vystihnout v tónech atmosféru situace často vyhledávaným autorem scénické a filmové hudby (přírodovědné dokumenty, z nichž např. Vysoké Tatry – Divočina zamrznutá v čase, soundtrack k filmu Bathory, aj.). Ačkoliv je často zván jako hudební doprovod na meditační či jógové akce apod., jeho hudba je daleko obsáhlejší a vyjadřuje nekonečně mnoho podob vnitřních pocitů a nálad.

www.maok.net

Vyšehrad: Staré Purkrabství

Ve Starém Purkrabství na Vyšehradě se koncerty konají poměrně často.
Budova původem ze 14. století má úžasnou atmosféru a často se kromě koncertů používá také na realizaci pohádek pro děti i dospěláky.

Vyšehrad Staré Purkrabství

pro velkou mapu klikni zde

umístění Starého Purkrabství v areálu Vyšehradu - číslo 18:
mapa vyšehrad
velká mapa zde

Vstupenky

Vstupenky jsou již vyprodány.

Informace ke koncertu

info@zebraandcloud.com
+420 732 623 116

nahoru