Maok v Brně
14. 9. 2016, 19 h
Dietrichsteinský palác
Moravské zemské muzeum, Zelný trh 8, Brno

koupit
vstupenku

O koncertu

Připravili jsme pro Vás jedinečný koncert plný hudby vnitřních krajin. Zažijte s Maokem nezapomenutelnou atmosféru v prostorách Dietrichsteinského paláce v Brně.

Vstupenky zasíláme v elektronické formě (jako pdf do emailu), nemusíte tak na ně čekat a ani je tisknout. Stačí vstupenku ukázat na chytrém telefonu při vstupu na koncert.

Maok

Maok

Slovenský zpěvák a multiinstrumentalista, který je pro svůj talent vystihnout v tónech atmosféru situace často vyhledávaným autorem scénické a filmové hudby (přírodovědné dokumenty, z nichž např. Vysoké Tatry – Divočina zamrznutá v čase, soundtrack k filmu Bathory, aj.). Ačkoliv je často zván jako hudební doprovod na meditační či jógové akce apod., jeho hudba je daleko obsáhlejší a vyjadřuje nekonečně mnoho podob vnitřních pocitů a nálad.

www.maok.net

Dietrichsteinský palác

Barokní palác ze 17. století je důležitou součástí Moravského zemského muzea.
Jeho atmosféra a architektura přímo vybízejí k hudebnímu zážitku jako je koncert Maoka, proto byl při výběru místa jasnou volbou. A jako by si rod Dietrichsteinů Maokovu hudbu volal - v červnu Maok hrál na originálním koncertním místě: v Dietrichsteinské hrobce v Mikulově.

Dietrichsteinský palác

Vstupenky

Vstupenky jsou již vyprodány.

Informace ke koncertu

info@zebraandcloud.com
+420 732 623 116

nahoru