Maok v Praze
8. 12. 2017, 19 h
Klášter sv. Anežky České
U Milosrdných 17, Praha 1

koupit
vstupenku

O koncertu

Maok na svém podzimním turné!
Nasajte atmosféru hudby vnitřních krajin v pohodou naplněném prostředí.
Zazní i písničky z Maokova posledního alba Inerei a navíc několik nových letošní můzou inspirovaných songů. Přijďte zažít krásu hudby.
V rámci svého podzimního turné zavítá krátce před Vánocemi Maok také do Prahy.
V historických prostorách Kláštera sv. Anežky České nechá rozeznít hudbu vnitřních sfér. Vašeho nitra se dotknou jak skladby z posledních desek Inerei a LaiSonore Live, tak úplně nové písně z letošního roku.
Přijďte prožít zklidňující atmosféru předvánočního koncertu a ponořte se do Maokovy hudby. Navíc každá vstupenka obsahuje malý dárek v podobě kupónu na nákup některé z Maokových desek, který můžete využít přímo na koncertě.
Za zvýhodněnou cenu 350 Kč jsou vstupenky pouze v předprodeji. Na místě bude cena vstupenky 450 Kč.

Vstupenky zasíláme v elektronické formě (jako pdf do emailu), nemusíte tak na ně čekat a ani je tisknout. Stačí vstupenku ukázat na chytrém telefonu při vstupu na koncert.

plakát Maok v Praze 8. 12. 2017

Maok

Maok

Slovenský zpěvák a multiinstrumentalista, který je pro svůj talent vystihnout v tónech atmosféru situace často vyhledávaným autorem scénické a filmové hudby (přírodovědné dokumenty, z nichž např. Vysoké Tatry – Divočina zamrznutá v čase, soundtrack k filmu Bathory, aj.). Ačkoliv je často zván jako hudební doprovod na meditační či jógové akce apod., jeho hudba je daleko obsáhlejší a vyjadřuje nekonečně mnoho podob vnitřních pocitů a nálad.

www.maok.net

Klášter sv. Anežky České

Jinak také Anežský klášter byl založen už roku 1231
Založen byl Anežkou Přemyslovnou, nejmladší dcerou českého krále Přemysla Otakara I.. Dnes je klášter národní kulturní památkou a je v něm mimo jiné i stálá expozice Středověké umění v Čechách a střední Evropě.
Najdete jej na pravém břehu Vltavy v historické oblasti Starého Města Pražského.

Klášter sv. Anežky České
Foto: Elektracentrum - Own work

Vstupenky

Prodej ukončen. Zkuste vstupenky zakoupit v místě akce.
Vstupenky za cenu 350 Kč pouze v předprodeji.
V den koncertu na místě budou vstupenky za 450 Kč.

Informace ke koncertu

info@zebraandcloud.com
+420 732 623 116

nahoru