Maok na Vyšehradě
15. 9. 2016, 19 h
Vyšehrad - Letní scéna
V Pevnosti 159/5b, Praha

koupit
vstupenku

O koncertu

Připravili jsme pro Vás jedinečný koncert plný hudby vnitřních krajin. Znovu po roce se Maok vrací na Letní scénu Vyšehradu, aby pod širým nebem rozezněl své nástroje i hlas.
V nádherné atmosféře podvečerního koncertu zazní i písničky z Maokova posledního alba Inerei a navíc několik nových letošní můzou inspirovaných songů.
Koncert je VYPRODÁN.

Vstupenky zasíláme v elektronické formě (jako pdf do emailu), nemusíte tak na ně čekat a ani je tisknout. Stačí vstupenku ukázat na chytrém telefonu při vstupu na koncert.

Patrik Kee

Patrik Kee

Patrikovi se dostalo daru v podobě nádherného 3,5oktávového hlasu, který se naučil mistrovsky ovládat (oktávování, scatování, africké motivy, aj.), díky čemuž si vysloužil přezdívku „český Bobby McFerrin“. Při tvorbě používá loop station, na který vrství jednotlivé hlasy, čímž vzniká efekt vícehlasého sboru. Patrikova vystoupení jsou hravá, radostná a laskavá. Vystupuje v představeních Léčivého divadla G.Filippi a hostoval na přednáškách MUDr. J. Hnízdila.

www.patrikkee.cz

Maok

Maok

Slovenský zpěvák a multiinstrumentalista, který je pro svůj talent vystihnout v tónech atmosféru situace často vyhledávaným autorem scénické a filmové hudby (přírodovědné dokumenty, z nichž např. Vysoké Tatry – Divočina zamrznutá v čase, soundtrack k filmu Bathory, aj.). Ačkoliv je často zván jako hudební doprovod na meditační či jógové akce apod., jeho hudba je daleko obsáhlejší a vyjadřuje nekonečně mnoho podob vnitřních pocitů a nálad.

www.maok.net

Vyšehrad: Letní scéna

Letní scéna Vyšehradu je magickým místem hlavního města Prahy
Amfiteátr uprostřed hradeb je v provozu od 90. let 20. stol. Nachází se v nejsevernější a zároveň nejmladší části opevnění – redanu. Ten byl vybudován v letech 1849 – 1850. Z tohoto opevňovacího místa by bylo možné, s nasazením dělostřelectva, ostřelovat Podskalí, Vltavu a část Nového Města, při případných nepokojích obyvatelstva. Pro zamýšlený účel nebyl redan nikdy využit.

Vyšehrad Letní scéna

pro velkou mapu klikni zde

umístění scény v areálu Vyšehradu:
mapa vyšehrad

Vstupenky

Vstupenky jsou již vyprodány.

Informace ke koncertu

info@zebraandcloud.com
+420 732 623 116

nahoru