Eniesa vydává pod křídly Zebry album domoRAJ

Eniesa vydává pod křídly Zebry album domoRAJ

03. 6. 2016

Je pro nás ctí, že můžeme pod křídly vydavatelství Zebra and Cloud přivítat dalšího umělce. Je jím slovenská zpěvačka a hudebnice Eniesa, kterou můžete znát například z koncertů nebo desek multiinstrumentalisty Maoka. Nejčastěji svůj jemný hlas doprovází na kytaru, perkuse nebo santur.

Tak jako je Eniesa něžnou bytostí, je i její poslední deska výletem do země víl a skřítků, do čarovných lesů i podmořských krajin - do "domoRAJe". Celý tento nekonečný svět odráží nitro Eniesy a otiskuje jej do tónů a slov v nových písních.


Ona sama o albu říká: "Album domoRAJ je do slova a do písmena, do akordu a tónu mojim terajším domovom. Tento domový kraj som vlastne ja sama. Je to príbeh o malej víle, čo lieta svetom a zažíva mnohé v živloch okolo nej. Raz sa topí v slanej vode, je zavalená kamením, spálená vášňou, či odfúknutá mimo tento svet, inokedy si pláva v jemných vlnách, sadí stromy rukami v hline, ohrieva sa v lúčoch slnka, kým ju vietor nežne hladí po tvári. Taká je zemská víla, taká je krajina vo mne, taká som ja, taký je domoRAJ.. ."

Album "domoRAJ" vychází 6. 6. 2016 jako CD nosič a ve formátech wav a mp3. Předprodej desky byl zahájen na www.zebraandcloud.com/store/domoraj-eniesa.

Album bude slavnostně pokřtěno 21. 6. v pražském Divadle Kampa. Celý křest desky bude snímán skrze několik kamer a vysílán živě na internetu.
Vstupenky v ceně 250 Kč nebo za 450 Kč včetně nového alba jsou v prodeji na www.zebraandcloud.com/live/eniesavpraze.

Poslechněte si ukázku z alba v podobě písničky ONI:


Příjemné zážitky z nového alba přejí všichni z vydavatelství Zebra and Cloud


zpět

registrace k bonusovým materiálům

poslechněte si

Zdeněk Bína Bird
All You
Maok - Eniesa
Biely strom
Zdeněk Bína Bird
Downtown

videa

Příběh vzniku alba Bird

koncerty

3. 10. 2017
Maok v Karlových Varech
Mariánskolázeňská 3
19. 10. 2017
Maok v Plzni
Mikulášské náměstí 11, Plzeň
31. 10. 2017
Maok v Hradci Králové
Náměstí 5.května 835, Hradec Králové

social

partneři

nahoru